Apie mus

UAB „LUGVITA” istorija ir veiklos apimtys

 

UAB”LUGVITA” įkurta 1997 m. Vilkaviškyje ir jau daugiau kaip 22 metai sėkmingai vysto savo veiklą. Įmonė specializuojasi beržo medienos perdirbimo srityje. Medieną perka iš miškų urėdijų, privačių Lietuvos miškų savininkų, dalį importuoja iš Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos. Įmonėje medienos apdirbimo procesas prasideda nuo rąstų supjovimo į lentas iki gatavų klijuotų baldinių detalių, bei baldinio skydo. Didžiąją dalį užsakovų sudaro Švedijos kompanijos „IKEA” ir šiai kompanijai baldus gaminančios įmonės užsienyje, bei Lietuvoje. Kita dalis gaminių parduodamos eksportui į kitas šalis. Eilę metų įmonė sparčiai vystosi didindama gamybos bei pardavimų apimtis. Penkis kartus yra pelniusi „Gazelės” apdovanojimus ir yra pripažinta kaip viena iš sparčiausiai besivystančių įmonių regione.
Įmonėje per mėnesį supjaunama apie 1000 m³ apvalios beržo rąstų medienos. Dirbant viena pamaina pagaminama apie 300 m³ baldinių ruošinių. Iš beržo masyvo suklijuojama apie 80 m³ klijuotos medienos įvairių baldinių detalių bei baldiniės plokštės.
UAB”LUGVITA” darbuojasi apie 50 šaunių, žmonių kolektyvas, kurie savo kvalifikacinius gebėjimus turi galimybę atskleisti įmonės darbinėje veikloje. Pagrindiniai mūsų klientai – baldus gaminančios įmonės. Gaminama produkcija yra paklausi visame pasaulyje. Įmonė turi FSC® sertifikatą, licenzijos kodas FSC-C114838